Bildiri Gönderimi

Kongre ÖZET BİLDİRİ  ŞABLONU' na  göre hazırlayacağınız Türkçe ve İngilizce ÖZETiniz (Kaynakçaya gerek yoktur) en az 200 en çok 750 kelime olmalıdır. Şablonu kullanmadan ve kelime sayısına uyulmadan hazırlanan bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bildirilerin hatasız bir şekilde basılabilmesi için  özenle hazırlanarak gönderilmelidir. Çünkü hakem önerilerinde yapılacaklar hariç olmak üzere bildirilerde sonradan herhangi bir düzenlemeye izin verilmeyecektir.  Yazarın özet yada tam metin basılma isteğine göre bildirisini göndermesi gereklidir. Özet gönderenler için sonradan tam metin kabulü yapılmayacaktır. 

Tam metin göndermek isteyen katılımcılar ise TAM metin bildiri şablonuna göre en fazla 15 sayfa olacak şekilde bildirilerini göndermeleri gereklidir.  ​

Kongrede sunumu yapılan çalışmaların yer alacağı BİLDİRİ KİTABI 5 Temmuz 2021 tarihine kadar pdf formatında kongre web sitesinde yayınlanacaktır.

 

Kongrede sunum yapan katılımcılar için katılım belgesi (pdf formatında) düzenlenecektir.  

ÖZET Bildiri Şablonu

TAM METİN Bildiri Şablonu

Microsoft-Word-Logo-700x394.png
Microsoft-Word-Logo-700x394.png

Bildiri gönderimi için Microsoft CMT sistemi kullanılacaktır. CMT sisteminden bildiri gönderebilmek için öncelikle sisteme kaydolmanız gereklidir.